Beste mensen,
Bij versie 3 van de kadastrale kaart haalde wij een perceel op door middel van een wfs request en een cql_filter. Bij versie 4 werkt deze request niet meer en krijgen we heel veel resultaten terug in plaats van een enkel perceel.
Onze oude request ziet er als volgt uit:
https://geodata.nationaalgeoregister.nl/kadastralekaartv3/wfs?request=GetFeature&version=2.0.0&typename=kadastralekaartv3:perceel&srsname=EPSG:4326&outputFormat=application/json&cql_filter=CONTAINS(begrenzingperceel,POINT(" + latlngConverted+ "))
Bij versie 4:
https://geodata.nationaalgeoregister.nl/kadastralekaart/wfs/v4_0?service=WFS&request=GetFeature&version=2.0.0&typename=kadastralekaartv4:perceel&srsname=EPSG:4326&outputFormat=application/json&cql_filter=CONTAINS(begrenzingperceel,POINT(" + latlngConverted+ "))
Hierbij is de variabel “latlngConverted” een lat,lng coördinaat die we naar een rijksdriehoek coördinaat geconverteerd hebben alleen werkt dit bij versie 4 niet meer.
Is er een alternatieve manier om een enkel perceel op te halen door middel van een lat,lng coördinaat (die we vervolgens zelf converteren indien nodig)?