QGIS pdok plugin
Eerder was het zo dat als ik in de PDOK Plugin een locatie intikte er 2 dingen gebeurden:
- Autosuggesties
- Zoomt direct naar juiste WMTS-niveau dus scherp beeld
Beide gebeurt niet meer, QGIS 3.10 en 3.4 uitgeprobeerd. Wel kan natuurlijk het Schaal tegel paneel gebrikt worden, die werkt nog.
Dus nu vraag ik me af wat er aan de hand is. Ik vermoed dat de PDOK de WMTS en locatieserver anders aanlevert, waardoor de plugin dit niet meer toont.
PDOK viewer zelf
Maar tegelijkertijd lijkt er meer aan de hand te zijn, ook de PDOK viewer is niet mooi scherp met de standaardinstellingen van mijn laptop (nieuw, dus hoe het hiervoor was op de laptop weet ik niet).
Als ik naar de PDOK viewer ga, dan is het beeld ook niet scherp (windows aanbevolen instellingen, dwz 125%)
Verander ik mijn laptopinstelling van aanbevolen 125% naar 100% dan werkt de pdok viewer wel goed.
Idem bij een andere computer met fullhd scherm waarbij de pdok viewer onscherp is bij aanbevolen 150% en scherp bij veranderen naar 100%. QGIS daar niet uitgeprobeerd.
Dus?
Levert PDOK de dingen anders aan, waardoor de plugin niet goed meer werkt en de viewer op de eigen website beeldschermafhankelijk is geworden? Wat is een oplossing?