Goedemorgen!
Waar het eerder met hulp van dit forum gelukt is om de omtrek van een pand te bepalen, probeer ik nu ook de hoogte van een pand te bepalen, door alle datapunten van de AHN voor het gegeven BAG-pand-id op te vragen (waarvan ik dan bijvoorbeeld het gemiddelde zou nemen). Het lukt mij echter niet om een correcte URL te bouwen: ik krijg een de respons ‘Feature type :pand unknown’ terug…
De URL die ik nu heb is als volgt:
https://geodata.nationaalgeoregister.nl/ahn3/wfs?
service=wfs&
layer=ahn3_05m_dsm&
request=GetFeature&typename=bag:pand&outputFormat=json&filter=%3Cfes:Filter%20xmlns:fes=%22http://www.opengis.net/fes/2.0%22%20xmlns:xsi=%22http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance%22%20xsi:schemaLocation=%22http://www.opengis.net/wfs/2.0%20http://schemas.opengis.net/wfs/2.0/wfs.xsd%22%3E%20%3Cfes:PropertyIsEqualTo%3E%3Cfes:PropertyName%3Eidentificatie%3C/fes:PropertyName%3E%3Cfes:Literal%3E0344100000051478%3C/fes:Literal%3E%3C/fes:PropertyIsEqualTo%3E%3C/fes:Filter%3E
Ik geef een filter mee dat bag:pand als parameter specificeert, die ik uit een andere request heb gehaald, maar dat lijkt hij hier niet te verwerken (Ik ben zelf niet bekwaam met die filters).
Is het inderdaad mogelijk om datapunten terug te krijgen die allen in de oppervlakte van het opgegeven pand liggen? En wat zou de URL hiervoor zijn?
-Bart