De geometrie die ik van https://bag.basisregistraties.overheid.nl/api/v1/panden ontvang bevat een stukje crs informatie. Hierdoor kan de Oracle functie die geoJson omzet naar sdo_geometry de string niet parsen.
Nu vond ik in dit document https://tools.ietf.org/html/rfc7946 het volgende:
Note: the use of alternative coordinate reference systems was
_ specified in [GJ2008], but it has been removed from this version of_
_ the specification because the use of different coordinate reference_
_ systems – especially in the manner specified in [GJ2008] – has_
_ proven to have interoperability issues._
Hoewel ze even verder de deur weer op een kier zetten:
However, where all
_ involved parties have a prior arrangement, alternative coordinate_
_ reference systems can be used without risk of data being_
_ misinterpreted._
Het blijkt dat op dit moment niet alle tools met de crs informatie kunnen omgaan.
In de BRK specificatie kan wel een Accept-Crs worden opgegeven die ook inderdaad daarop reageert. In de BAG kan dat niet.
Wat is uw visie hierop?