Als ik vanuit Openlayers een GetFeatureInfo request maak, dan struikelt de server op de laag “pand”. Voorbeeld URL:
https://geodata.nationaalgeoregister.nl/bag/wms/v1_1?SERVICE=WMS&VERSION=1.3.0&REQUEST=GetFeatureInfo&FORMAT=image%2Fpng&TRANSPARENT=true&QUERY_LAYERS=ligplaats%2Cpand%2Cstandplaats%2Cwoonplaats&LAYERS=ligplaats%2Cpand%2Cstandplaats%2Cwoonplaats&INFO_FORMAT=application%2Fjson&I=50&J=50&CRS=EPSG%3A28992&STYLES=&WIDTH=101&HEIGHT=101&BBOX=126284.83382950997%2C546570.6620912795%2C126295.438829644%2C546581.2670914136
Het antwoord dat terugkomt:
{
“type”: “FeatureCollection”,
“name”: “ligplaats”,
“crs”: { “type”: “name”, “properties”: { “name”: “urn:ogc:def:crs:EPSG::28992” } },
“features”: [
]
}
Content-Type: text/xml; charset=UTF-8
De GetFeatureInfo url word door OpenLayers uit de Capabilities xml gehaald, dus of er is iets fout aan de achterkant, of er staat een verkeerde url in de Capabilities, dat kan ik hiervandaan niet beoordelen. Alle andere GetFeatureInfo requests die ik heb geprobeerd (Adressen, Kadastrale kaart, Gewaspercelen, noem maar op: allemaal WMS.GetFeatureInfo) gaan goed.
Iemand anders ook last van? Of ligt het stiekem toch aan mijn implementatie?