Als ik met de BGT API een full custom post doe met de volgende request body dan levert het objecten met een lege geometrie op.
{
"featuretypes": [
"waterdeel"
],
"format": "gmllight",
"geofilter": "POLYGON ((60000.00 381250.00, 65000.00 381250.00, 65000.00 387500.00, 60000.00 387500.00, 60000.00 381250.00))"
}
Voorbeeld van een object in het resultaat:
<gml:featureMember>
<imgeo-s:Waterdeel gml:id="be4f32ad6-a361-46ae-b0a0-163a43df5755">
<imgeo-s:objectBeginTijd>2015-10-05</imgeo-s:objectBeginTijd>
<imgeo-s:identificatie.namespace>NL.IMGeo</imgeo-s:identificatie.namespace>
<imgeo-s:identificatie.lokaalID>W0661.8abeacd5439b757600000000a04e11f2</imgeo-s:identificatie.lokaalID>
<imgeo-s:tijdstipRegistratie>2016-08-30T13:08:27</imgeo-s:tijdstipRegistratie>
<imgeo-s:LV-publicatiedatum>2016-11-08T12:17:15</imgeo-s:LV-publicatiedatum>
<imgeo-s:bronhouder>W0661</imgeo-s:bronhouder>
<imgeo-s:inOnderzoek>false</imgeo-s:inOnderzoek>
<imgeo-s:relatieveHoogteligging>0</imgeo-s:relatieveHoogteligging>
<imgeo-s:bgt-status>bestaand</imgeo-s:bgt-status>
<imgeo-s:bgt-type>waterloop</imgeo-s:bgt-type>
<imgeo-s:plus-type>sloot</imgeo-s:plus-type>
<imgeo-s:geometrie2d></imgeo-s:geometrie2d>
</imgeo-s:Waterdeel>
</gml:featureMember><gml:featureMember>
Let op de lege imgeo-s:geometrie2d tag. Dit is niet zo als ik kies voor het CityGML formaat.
DIt lijkt mij een bug.