Hoi @MatthijsvIJzendoorn
De geometry die in de downloads zit is exact dezelfde geometry die door de LV-BGT aan PDOK doorgeleverd wordt. Deze wordt namelijk niet door PDOK aangeraakt/gemuteerd.
Het plaatje (png) van de WMTS is afkomstig van een Geoserver backend. Voordat het plaatje ontsloten wordt heeft het al een aantal mutaties ondergaan, namelijk:
- Data importeren naar Postgresql/PostGIS
- Uitlezen van Postgresql/PostGIS door Geoserver
- Geoserver plaatje laten genereren
Vermoedelijke oorzaak is dat er tijdens deze stappen afwijkingen ontstaan, voornamelijk op de afrondingen van coördinaten. Tevens is het laden van de WMTS en het bestand in QGIS ook een ‘extra’ mutatie. Van het extract wordt namelijk een visualisatie gemaakt, waar de WMTS al een visualisatie is.
Zo als ik zei is dat de vermoedelijke oorzaak,…
Met het voorbeeld wat je mee stuurt is het alleen moeilijk te zien naar welke schaal we kijken… kijken we naar een gebied van 2x2 meter, 2x2 milimeter,…
Als je iets van coördinaten hebt dan kunnen we iets gedetailleerd naar kijken.