Goedemorgen,
Ik ben nieuw hier op dit forum dus ik moet mijn weg nog een beetje vinden en ik kan denk ik wel wat hulp gebruiken. Ik heb al rondgezocht op het forum en internet maar kan tot nu toe nog geen antwoord op mijn vragen vinden.
Ik ben werkzaam bij een stedenbouwkundig bureau en daar gebruiken wij sinds een tijdje de online tool Maptionnaire ten behoeve van digitale enquetes. Bijvoorbeeld om bewoners te vragen wat zij van nieuwe plannen in hun buurt vinden (stedenbouwkundige schetsen, bestemmingsplannen e.d.). Binnen Maptionnaire is het mogelijk om op een bepaalde ondergrond (kaart, schets) markers te plaatsen (rood, groen enz) en daarmee aan te geven wat men van die plannen vind.
Ook kan ik in Maptionnaire externe kaarten als ondergrond inladen bijvoorbeeld als WMS-laag. Ik gebruik bijvoorbeeld de volgende WMS-server URL om ruimtelijkeplannen in de enquetetool te tonen: https://geodata.nationaalgeoregister.nl/plu/wms
Dit werkt prima, echter krijg ik dan alle plannen te zien terwijl ik slechts één specifiek plan wil tonen waar de enquete over gaat. Ik had verwacht dit met de parameter in de URL op te kunnen lossen. Bijvoorbeeld ?plangebied=NL.IMRO.0484.BHbentwijck-ON01. Dit lijkt niet te werken en mijn kennis hiervan is ook beperkt en vooral gestoeld op trial en error.
Mijn vraag betreft de volgende:
-
is het mogelijk om één specifiek plan te tonen zonder dat aangrenzende plannen getoond worden?
-
Zo ja, welke WMS-server URL en parameters moet ik daarvoor gebruiken?
-
Zo nee, zijn er alternatieve URL’s bruikbaar die ik in Maptionnaire kan invullen en die wel één specifiek bestemmingsplan kunnen tonen.
Al bij voorbaat dank voor jullie reacties.