Als ik mijn verzoek post naar de Ruimtelijke Plannen service krijg ik in ongeveer de helft van de gevallen het volgende fout response terug: This WFS is not configured to handle the output/input format ‘text/xml; subtype=gml/3.1.1’
Post request URL:
http://afnemers.ruimtelijkeplannen.nl/afnemers2012/services?service=WFS&version=1.1.0
Post body:
<wfs:GetFeature xmlns:wfs="http://www.opengis.net/wfs" xmlns:Bestemmingsplangebied="http://www.deegree.org/app" service="WFS" version="1.1.0" xmlns:gml="http://www.opengis.net/gml" xsi:schemaLocation="http://schemas.opengis.net/wfs/1.1.0/wfs.xsd" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" outputFormat="text/xml; subtype=gml/3.1.1">
<wfs:Query typeName="Bestemmingsplangebied" srsName="EPSG:28992">
<ogc:Filter xmlns:ogc="http://www.opengis.net/ogc">
<ogc:Intersects>
<ogc:PropertyName>geometrie</ogc:PropertyName>
<gml:Polygon srsName="EPSG:28992">
<gml:outerBoundaryIs>
<gml:LinearRing>
<gml:coordinates>93658.193,434340.606 93662.12,434344.02 93662.27,434346.04 93650.311,434359.761 93650.047,434360.066 93636.75,434375.32 93634.374,434376.082 93625.409,434378.957 93617.241,434381.576 93612.25,434365.434 93611.265,434362.247 93619.38,434359.68 93625.132,434357.897 93634.89,434346.56 93636.55,434347.98 93641.28,434352.05 93644.34,434348.49 93648.43,434351.96 93658.193,434340.606</gml:coordinates>
</gml:LinearRing>
</gml:outerBoundaryIs>
</gml:Polygon>
</ogc:Intersects>
</ogc:Filter>
</wfs:Query>
</wfs:GetFeature>