Beste Allen,
Ik heb een vraag met betrekking tot opvragen van feature info (json) van een WFS laag middels de bounding box functie van geoserver. Zie ook onderstaand plaatje.
In een webapplicatie doe ik een request op Geoserver (A) via
http://geoserver_A.nl/geoserver/wfs?
service=wfs&
version=2.0.0&
request=GetFeature&
typeNames=namespace:featuretype&
srsName=CRS
bbox=a1_pos1,b1_pos1,a2_pos1,b2_pos1
-
Ik krijg hierbij prima de feature info terug bij een klik binnen de polygoon contouren, bijv positie 1.
-
Als ik vervolgens een klik plaats op locatie 2 krijg ik ook de feature informatie terug van het polygoon. Het lijkt als alle kliks binnen de “boundingbox” van het polygoon (binnen de rode stippellijn) de feature info terug geven. Dit is niet gewenst. Alleen de feature info van een klik binnen het polygoon is gewenst.
-
Een klik op locatie 3 (net buiten de “boundingbox” van het polygoon) laat gelukkig geen feature info zien.
Heeft iemand een idee waar dit aan kan liggen? En of ik nog een aanvullend filter mee kan geven (bij within?) of dat het een instelling is van geoserver?
Het vreemde is, dezelfde aanroep doen we op een tweede laag van geoserver_B en daar werkt het wel goed. Een klik buiten de polygoon (maar binnen de “boundingbox” van het polygoon) laat geen info zien.
Van beide lagen zijn de bron en projectie hetzelfde.
Hopelijk is mijn verhaal een beetje duidelijk (ik kon zo snel geen duplicaat van dit topic vinden via de zoekfuctie, anders hoor ik het graag).
met vriendelijke groet,
Mark de Haan